Fotografie mě provází již od raného dětství. Tehdy můj děda a mí rodiče začali dokumentovat skrze hledáček kinofilmu a 8 mm kamery můj příběh života, a já se tak od nejmladšího věku pořád válel v blízkosti kamer, negativů a fotografií. Když jsem trochu vyrostl, mí rodiče mě naučili poznávat svět, dostal jsem svůj první fotoaparát a tyto dvě vášně mi učarovali na tolik, že mi s drobnými přestávkami vydrželi až do dnes. 
Za tu dobu jsem díky fotoaparátu navštívil nespočet dech beroucích míst, poznal mnoho napříč zeměmi a kulturami zajímavých lidí, nových přátel, viděl nepočítaně západů, o trochu méně východů slunce, slyšel mnoho smíchu i pláčem a po celou tu dobu se snažil všechny ty vjemy a emoce co nejvěrněji zachytit. 
Postupně jsem si ale začal uvědomovat, že hodnotnější než samotné fotografie je to, s kým člověk dané chvíle sdílí, a cesta, kterou kvůli nim podstoupí. Došlo mi zároveň, že ještě mnohem větší radost, než kterou mám z pořízení dobrého snímku, mi přináší momenty, kdy mé fotografie dělají radost lidem kolem mě, a i proto jsem se rozhodl dělat fotografii pro ostatní. Emoce tak pro mě budou vždycky tou nejdůležitější složkou mých snímků a já budu moc rád, pokud udělají radost i vám.

Klienti: